Jaguar XJ

Cena od 2 234 628 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu
Přehled

Jaguar XJ

Cena od 2 234 628 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu

Jaguar XJ

Model XJ je vrcholným sedanem v nabídce značky Jaguar, dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu.

Model XJ je novou definicí luxusního vozu. Představuje působivou kombinaci krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a přináší nevšední zážitky z dynamické jízdy. Kabina vozu byla zkonstruována tak, aby cestujícím umožnila pohodlné natažení a uvolnění.

Nabídka modelů

Jaguar XJ <br> LUXURY, PREMIUM

Jaguar XJ
LUXURY, PREMIUM

XJ Luxury nabízí zážitky ze suverénní jízdy v ušlechtilém interiéru, který nadchne všechny smysly. XJ Luxury je vytříbený a svůdný, agilní a elegantní.
Také ve verzi s dlouhým rozvorem!

 

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar XJ PORTFOLIO

Jaguar XJ PORTFOLIO

XJ Portfolio nabízí příležitost k ještě rozmanitější individualizaci a ještě osobitějšímu designu interiéru. Také ve verzi s dlouhým rozvorem!

Poslat poptávku Stáhnout ceník
 Jaguar XJ <br>R, R-SPORT

Jaguar XJ
R, R-SPORT

XJR kombinuje výkony supersportovního vozu s nejvyšší úrovní luxusu, techniky a moderního řemeslného zpracování. Logo R, inspirované původními závodními vozy XJR, prozrazuje, že zažijete nejvyšší míru sportovního luxusu v podání značky Jaguar.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar XJ <br>AUTOBIOGRAPHY

Jaguar XJ
AUTOBIOGRAPHY

XJ Autobiography stojí na vrcholu modelové řady XJ a přesvědčí vás luxusem a jedinečným designem, ať sedíte za volantem, nebo na sedadle pro spolucestující. K dispozici pouze ve verzi LWB.

Poslat poptávku Stáhnout ceník

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, SOFISTIKOVANÝ

Veškeré motory nabízené pro modelovou řadu XJ poskytují výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Modelovou řadu tvoří přeplňovaný vznětový motor V6 a dva zážehové motory. Zážehové motory zahrnují kompresorem přeplňovaný motor 3.0 l V6 a kompresorem přeplňovaný motor 5.0 l V8 o výkonu 550 k pro model XJR. Všechny motory jsou vybaveny inteligentním systémem Stop/Start, který ještě více snižuje spotřebu paliva a produkci emisí CO2 modelu XJ.

DOKONALE PROPOJENÝ VŮZ

Posouváme myšlenku propojeného vozu na zcela novou úroveň – nejmodernější systém InControl Touch Pro od společnosti Jaguar je součástí standardní výbavy u všech verzí modelu XJ. Je vybaven 8" dotykovou obrazovkou ve středové konzole a konfigurovatelným panelem přístrojů tvořeným 12,3" TFT displejem s vysokým rozlišením poskytujícími uživatelsky přívětivá rozhraní. Mezi další inovativní funkce patří předvídavý navigační systém, který se naučí pravidelné trasy, a pevný disk s kapacitou 10 GB pro uložení osobních multimediálních souborů.

JAGUAR CARE

Jaguar XJ je nabízen včetně programu zákaznické péče Jaguar Care, který zahrnuje tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let bez omezení ujetých kilometrů a bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Užívejte si bezstarostnou jízdu v automobilu, který je prostě neodolatelný.

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná
a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

Konfigurátor

Nezávazná poptávka

Technologie

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Jedinečný systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomatem pro pomalou jízdu rychlostí od 3,6 km/h do 30 km/h. Model XJ si díky němu poradí s nízkou trakcí bez ohledu na počasí a umožňuje řidiči, aby se plně soustředil na řízení vozidla. Součástí tohoto systému je také funkce pro snadný rozjezd na kluzkém povrchu, jakož i funkce pro sjíždění strmějších svahů, která udržuje bezpečnou rychlost jízdy.

POHODLÍ A OVLÁDÁNÍ

POHODLÍ A OVLÁDÁNÍ

Systém Adaptive Dynamics průběžně sleduje vůz až 500krát za sekundu a měnícím se podmínkám přizpůsobuje činnost tlumičů. Tyto inteligentní úpravy nastavení zaručují stabilní chování modelu XJ s minimálními pohyby karoserie při dynamických změnách, bez kompromisů v oblasti jízdního komfortu.

POHON VŠECH KOL (AWD)

POHON VŠECH KOL (AWD)

Inteligentní systém AWD reaguje okamžitě na prokluz zadních kol a bez prodlevy změní rozdělování točivého momentu. Více než 90 procent točivého momentu motoru lze přesměrovat ze zadních kol na přední, aby byla zajištěna optimální trakce.

VŠE POD KONTROLOU

VŠE POD KONTROLOU

Osmistupňová automatická převodovka modelu XJ se ovládá voličem Jaguar Drive Selector, který se vysune k vaší ruce po stisknutí tlačítka „Start“. Jaguar Drive Control nabízí dva jízdní režimy – režim Dynamic umožňuje pohotovější zrychlení, zatímco režim Winter poskytuje progresivnější charakteristiku na kluzkém povrchu.