Jaguar XF Sportbrake

Cena od 1 262 756 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu
Přehled

Jaguar XF Sportbrake

Cena od 1 262 756 Kč vč. DPH
Ceník ke stažení Katalog ke stažení Konfigurátor Rezervovat testovací jízdu

Jaguar XF SPORTBRAKE

XF navazuje na úspěchy vozu, který je historicky nejoceňovanějším modelem značky Jaguar. Disponuje nedostižnou kombinací stylu a schopností. Poskytuje naprosto podmanivé spojení designu, dynamiky a kultivovanosti. Výsledkem je vůz, který nabízí jak potěšení z dynamické jízdy, tak i hospodárnost. A to vše pozvedává na ještě vyšší úroveň nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují maximální bezpečnost, konektivitu a zábavu.

Nabídka modelů

Jaguar XF SPORTBRAKE<br> PURE, S

Jaguar XF SPORTBRAKE
PURE, S

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar XF SPORTBRAKE<br> PRESTIGE, R-SPORT

Jaguar XF SPORTBRAKE
PRESTIGE, R-SPORT

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar XF SPORTBRAKE<br> PORTFOLIO

Jaguar XF SPORTBRAKE
PORTFOLIO

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar XF SPORTBRAKE<br> FIRST EDITION

Jaguar XF SPORTBRAKE
FIRST EDITION

Poslat poptávku Stáhnout ceník

DOKONALÝ INTERIÉR

Interiér modelu XF nabízí výjimečný luxus a prostor k odpočinku za použití řady nádherně zpracovaných materiálů. V interiéru k sobě přitahuje pozornost integrovaný stylingový prvek, který XF sdílí s ostatními modely Jaguar. Ten prochází horní částí přístrojové desky, nad panelem přístrojů, a po stranách ústí do dveří řidiče a spolujezdce vpředu. Interiéru modelu XF vládne luxus, variabilita a velkorysý prostor, kterému přispívá velký prostor pro nohy a výška stropu nad sedákem v zadní části vozu. Příjemnou atmosféru uvnitř vozu umocňuje ambientní osvětlení interiéru, zatímco LED světla na čtení poskytují jasné světlo podle individuálních potřeb.

DYNAMICKÝ EXTERIÉR

Model XF je ztělesněním výjimečné kvality, řemeslné zručnosti a současného britského designu. XF Sportbrake je ještě prostornější a praktičtější alternativou k modelu XF Sedan. Jeho design nabízí profil ve stylu kupé a vytváří dojem dynamičnosti. Aerodynamicky optimalizované boky, výrazná spodní linie oken, dokonale integrovaný spoiler a koncová LED světla přispívají k tomu, že Sportbrake vyzařuje odhodlanost, zároveň však také všestrannou praktičnost. Minimální aerodynamický odpor snižuje spotřebu paliva a emise modelu XF. Každý prvek maximálně využívá aerodynamický potenciál exteriéru a zároveň zachovává ohromující proporce modelu XF.

JAGUAR CARE: 3 ROKY JÍZDY BEZ STAROSTÍ

Jaguar XF Sportbrake je nabízen včetně programu zákaznické péče Jaguar Care, který zahrnuje tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let bez omezení ujetých kilometrů a bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Užívejte si bezstarostnou jízdu v automobilu, který je prostě neodolatelný.

VÍCE O JAGUAR CARE

JÍZDNÍ KOMFORT A DYNAMIKA

Základem dokonalého jízdního komfortu, ovladatelnosti a jízdní dynamiky modelu XF je lehká hliníková platforma značky Jaguar. Sofistikovaná konstrukce přední a zadní nápravy modelu XF je tvořena odolnými a lehkými hliníkovými komponenty. Zavěšení předních kol na dvojicích příčných lichoběžníkových ramen je podobné jako u modelu F-TYPE a zaručuje ovladatelnost, která nemá ve své třídě konkurenci. Díky vzduchovému odpružení zadní nápravy s udržováním stálé světlé výšky se i při plném naložení nic nemění na komfortu a dokonalé ovladatelnosti modelu XF Sportbrake.

Konfigurátor

Nezávazná poptávka

Technologie

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

V této třídě jedinečný systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC)* vám dodá jistotu při jízdě na kluzké vozovce – například při rozjezdu na zasněžené příjezdové cestě, jízdě po zledovatělém svahu, nebo dokonce při jízdě s přívěsem po mokré trávě. Systém ASPC je v zásadě tempomatem pro pomalou jízdu, který umožňuje modelu XF zvládat situace s nízkou adhezí v jakémkoli počasí. Můžete se tak plně soustředit na řízení.
*ASPC se dodává standardně pro všechny motory s automatickou převodovkou.

JAGUARDRIVE CONTROL

JAGUARDRIVE CONTROL

JaguarDrive Control vám dává na výběr režimy Standard, Eco, Dynamic nebo Rain Ice Snow. Každý z uvedených režimů se vyznačuje mírně odlišnou charakteristikou řízení, ovládání škrticí klapky a řazení převodovky. Režim Eco podporuje hospodárnou jízdu, zatímco režim Dynamic zrychluje reakce motoru na pohyby pedálu plynu, ponechává déle zařazené nižší převodové stupně a snižuje účinek posilovače řízení. Aktivací režimu Rain Ice Snow systém automaticky utlumí akceleraci a zaměřuje se na plynulejší přenos hnací síly při jízdě na kluzkém povrchu.

LEHKÁ HLINÍKOVÁ PLATFORMA

LEHKÁ HLINÍKOVÁ PLATFORMA

Základem dokonalého jízdního komfortu, ovladatelnosti a jízdní dynamiky modelu XF je lehká hliníková platforma značky Jaguar. K agilnímu chování a precizním reakcím vozu přispívá téměř dokonalé rozložení hmotnosti mezi nápravy v poměru 50:50 %. XF je díky této platformě o 190 kg lehčí než předchozí generace modelu XF a patří mezi nejlehčí vozy ve své třídě. Nižší hmotnost zvyšuje hospodárnost a snižuje emise CO2 až na pouhých 104 g/km.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics* upravuje reakce modelu XF podle provozních podmínek a vašeho stylu jízdy, ať akcelerujete na dálnici, projíždíte zatáčkou, nebo se prodíráte městem. Systém nepřetržitě mění nastavení tlumičů, aby byla za všech okolností zaručena optimální rovnováha mezi komfortem a kultivovaností.

*Výbava na přání u všech verzí motorů, s výjimkou čtyřválcového vznětového motoru 2,0 l
s výkonem 163 k. Součást standardní výbavy verze XF S.
VZNĚTOVÝ MOTOR 3,0 l V6 BI-TURBODIESEL S VÝKONEM 300 k

VZNĚTOVÝ MOTOR 3,0 l V6 BI-TURBODIESEL S VÝKONEM 300 k

Vznětový motor 3,0 l V6 Bi-turbodiesel poskytuje výjimečný výkon, točivý moment a ovladatelnost. Používá inovativní přeplňování dvěma turbodmychadly. Toto průkopnické řešení společnosti Jaguar Land Rover kombinuje koncepci paralelního i sekvenčního přeplňování, které zaručuje plynulý a okamžitý nárůst hnací síly ve všech oblastech provozních otáček. Spotřebu energie snižuje dvoustupňově řízená kapalinová chladicí soustava.

ŘÍZENÍ S ELEKTROMECHANICKÝM POSILOVAČEM

ŘÍZENÍ S ELEKTROMECHANICKÝM POSILOVAČEM

XF je vybaven řízením s elektromechanickým posilovačem EPAS (Electric Power Assisted Steering), který nabízí vynikající zpětnou vazbu, precizní ovladatelnost a okamžité reakce. Sofistikovaná řídicí jednotka systému EPAS plynule mění účinek posilovače pro každou zatáčku, pro každý manévr. EPAS také spolupracuje s ostatními asistenčními systémy, včetně funkce udržování vozu v jízdním pruhu LKA (Lane Keep Assist)* a parkovacího asistenta*, které zvyšují úroveň komfortu a bezpečnosti.

*Výbava na přání.
Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.