Jaguar F-TYPE

Cena od 1 706 826 vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu
Přehled

Jaguar F-TYPE

Cena od 1 706 826 vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu

Jaguar F-TYPE

Modelová řada F-TYPE nabízí sportovní vozy, jaké dokáže vytvořit pouze Jaguar – se suverénním výkonem a precizní, agilní ovladatelností v kombinaci s kultivovaností a praktičností pro každodenní provoz. Zažijte nejnovějšího pokračovatele slavného rodokmenu.

Nabídka modelů

Jaguar F-TYPE<br> S, S AWD<br>S, S AWD Cabriolet

Jaguar F-TYPE
S, S AWD
S, S AWD Cabriolet

Strhující výkony s každodenní využitelností. Skutečný sportovní vůz Jaguar.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar F-TYPE<br> R, R AWD<br> R, R AWD Cabriolet

Jaguar F-TYPE
R, R AWD
R, R AWD Cabriolet

Zažijte ještě vyšší výkony a nadšení s neuvěřitelným motorem 5.0 l V8/550 k, přeplňovaným kompresorem.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar F-TYPE <br>SVR<br> SVR Cabriolet

Jaguar F-TYPE
SVR
SVR Cabriolet

Vrcholný F-TYPE – vylepšená aerodynamika, lehké technologie, ještě výkonnější motor a optimalizovaný podvozek.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Jaguar F-TYPE<br>BRITISH DESIGN<br>Cabriolet

Jaguar F-TYPE
BRITISH DESIGN
Cabriolet

British Design Edition kombinuje propracované jízdní vlastnosti modelu F-TYPE S s řadou dynamických prvků modelu F-TYPE R.

Poslat poptávku Stáhnout ceník

COUPÉ NEBO CABRIOLET

K dispozici jsou karosářské varianty Coupé a Cabriolet. Každá z nich má svůj jedinečný charakter, ale obě nabízejí strhující výkony, nejvyšší úroveň ovladatelnosti a nedostižné zážitky z jízdy, plynoucí z maximálního zaměření na řidiče.

VYSOKOVÝKONNÉ BRZDOVÉ SOUSTAVY

Je nezbytné mít výkon pod kontrolou – proto nabízíme napříč modelovou řadou F-TYPE několik brzdových soustav, které odpovídají úrovni výkonových parametrů příslušné verze. Všechny nabízejí suverénní, progresivní charakteristiku a konzistentní, vysoký výkon.

JAGUAR CARE

Jaguar F-TYPE je nabízen včetně programu zákaznické péče Jaguar Care, který zahrnuje tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let bez omezení ujetých kilometrů a bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Užívejte si bezstarostnou jízdu v automobilu, který je prostě neodolatelný.

AUTOMATICKÁ STŘECHA

Dokonce i střecha je rychlá – lze ji otevřít nebo zavřít za pouhých 12 sekund, a to i za jízdy rychlostí až 50 km/h. Lehká plátěná střecha je odhlučněna kompozitovými materiály, které snižují hlučnost v interiéru, a svou nízkou hmotností přispívá ke sportovnímu charakteru modelu F-TYPE.

Dokonale zapuštěné vyhřívané skleněné zadní okno a kompaktní úložný prostor zachovávají nízké a elegantní tvary zadní partie modelu F-TYPE, aniž by byl zapotřebí pevný kryt prostoru pro střechu, což přispělo k dalšímu snížení hmotnosti.

Konfigurátor

Nezávazná poptávka

Technologie

AUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ SVĚTLOMETŮ

AUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ SVĚTLOMETŮ

Na přání dodávaný systém automatického ovládání světlometů na základě pokynů senzoru uloženého před vnitřním zpětným zrcátkem automaticky podle potřeby přepíná mezi tlumenými a dálkovými světly.

INCONTROL REMOTE

INCONTROL REMOTE

Jaguar InControl Remote zahrnuje funkci nouzového volání (SOS Emergency Call), která v případě kritické situace automaticky přivolá potřebné záchranné služby přesně na místo, kde se nalézáte.

Volání v případě poruchy (Breakdown Call) také zajistí optimalizovanou asistenční službu Jaguar včetně přenosu informací o vaší poloze a diagnostických dat o vozidle, aby se minimalizovala doba zdržení na vaší cestě.

INTELIGENTNÍ SYSTÉM STOP/START

INTELIGENTNÍ SYSTÉM STOP/START

Všechny motory pro model F-TYPE jsou dodávany s inteligentním systémem Stop/Start. Tato funkce vypíná motor, jakmile vůz zastaví, a v případě potřeby jej opět okamžitě spustí. Výsledkem je ještě nižší spotřeba paliva, zejména při jízdě ve městě.

OCHRANNÉ OBLOUKY PRO PŘÍPAD PŘEVRÁCENÍ

OCHRANNÉ OBLOUKY PRO PŘÍPAD PŘEVRÁCENÍ

Tento důležitý prvek bezpečnostní výbavy modelů Cabriolet přispívá k ochraně cestujících v případě převrácení. Ochranné oblouky mají saténově chromovanou povrchovou úpravu u modelů F‑TYPE a F‑TYPE S, resp. leskle černou u modelů F‑TYPE R a F‑TYPE SVR. Jako příslušenství jsou pro všechny modely k dispozici ochranné oblouky z uhlíkových vláken nebo s chromovanou povrchovou úpravou.

SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S DETEKCÍ PŘIBLIŽUJÍCÍCH SE VOZIDEL

SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S DETEKCÍ PŘIBLIŽUJÍCÍCH SE VOZIDEL

Na přání dodávaná funkce detekující přibližující se vozidla používá sofistikované senzory. Systém upozorňuje na rychleji jedoucí vozidla, která se přibližují zezadu ve vzdálenosti až cca 60 m. Sledování slepého úhlu vás upozorní na vozidla, která vjedou do stanovené oblasti slepého úhlu.

SYSTÉM NA OCHRANU CHODCŮ

SYSTÉM NA OCHRANU CHODCŮ

Tento systém přispívá k ochraně osob vně i uvnitř vozu. Pokud dojde ke kontaktu vozu s chodcem, náš progresivní systém na ochranu chodců automaticky nadzdvihne kapotu motoru, aby se zmírnil potenciální náraz.