Nový Jaguar XE

Cena od 1 265 418 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu
Přehled

Nový Jaguar XE

Cena od 1 265 418 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu

Nabídka modelů

Nový Jaguar XE <br> S, SE

Nový Jaguar XE
S, SE

S: Výkon zaměřený na řidiče a interiér vytvořený s důrazem na cestující.
SE: Vylepšená konektivita díky navigačnímu systému Connected Navigation Pro a paketu Online Pack ve standardní výbavě.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Nový Jaguar XE R-DYNAMIC<br> S, SE, HSE

Nový Jaguar XE R-DYNAMIC
S, SE, HSE

S: Verze XE R-Dynamic S posouvá sportovní charakter modelu XE na novou úroveň.
SE: Výrazný styl s asistenčními systémy navíc.
HSE: Účelný interiér verze HSE doplňuje systém Touch Pro Duo, který během cest nabízí dokonalou zábavu.

Poslat poptávku Stáhnout ceník

Schopnosti

ROZDĚLOVÁNÍ TOČIVÉHO MOMENTU

ROZDĚLOVÁNÍ TOČIVÉHO MOMENTU

Dokonalé rozdělování točivého momentu mezi jednotlivá kola. Systém poskytuje větší jistotu při řízení podporou agility a stability vozu při průjezdu zatáčkami.

DYNAMICKÁ KONTROLA STABILITY

DYNAMICKÁ KONTROLA STABILITY

Systém dynamické kontroly stability se aktivuje, když je nutné snížit točivý moment motoru a použít brzdy, čímž omezuje nedotáčivé nebo přetáčivé chování a zajišťuje tak suverénní a podmanivou jízdu.

POHON VŠECH KOL

POHON VŠECH KOL

Systém pohonu všech kol (AWD) modelu XE zlepšuje výkon a ovládání vozidla. Využívá software Intelligent Driveline Dynamics (IDD), který analyzuje stávající podmínky na silnici a rozděluje výkon mezi kola, aby zajistil dynamické jízdní vlastnosti na každém povrchu.

ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

Adaptive Surface Response (AdSR) pro jízdu v terénu funguje v kombinaci s pohonem všech kol a zajišťuje plynulou jízdu v náročných podmínkách. Technologie AdSR rozpozná rozdíl mezi povrchy, flexibilně přizpůsobí odezvu plynového pedálu modelu XE a díky tomu umožní stabilní jízdu po různých površích, jako je tráva, štěrk nebo sníh.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomat pro pomalou jízdu, který pomáhá udržovat stabilní rychlost v situacích s nízkou trakcí.

DŮMYSLNÉ ODPRUŽENÍ

DŮMYSLNÉ ODPRUŽENÍ

Kultivované systémy zavěšení předních a zadních kol dotvářejí dynamické schopnosti modelu XE. Pasivní sportovní podvozek2 nabízí tužší pružiny a jedinečné vyladění elektrického posilovače řízení, které přispívají k agilním jízdním vlastnostem modelu XE.

Technologie

APLIKACE REMOTE

APLIKACE REMOTE

Mějte XE pod kontrolou bez ohledu na to, kde se nacházíte. Aplikace Remote umožňuje kontrolovat hladinu paliva, zjistit polohu vozidla a snadno získat přístup k zámkům, osvětlení a klimatizaci.

INCONTROL APPS

INCONTROL APPS

Systém InControl nabízí řadu interaktivních aplikací, které obohacují zážitek z jízdy. Vychutnejte si tisíce skladeb, programy na vyžádání a podcasty.

CONNECTED NAVIGATION PRO

CONNECTED NAVIGATION PRO

Dostávejte zprávy o dopravě v reálném čase a informujte své přátele o čase příjezdu. Online služby pro navigační systém Connected Navigation Pro2 zahrnují navigaci ode dveří ke dveřím z chytrého telefonu, satelitní pohled a dostupnost parkovacích míst.

ONLINE PACK

ONLINE PACK

Připojení pro všechny cestující zajistí paket Online Pack2, který obsahuje 4G Wi-Fi hotspot nabízející připojení až pro osm zařízení. Paket rovněž obsahuje systém Smart Settings určený k individuálnímu přizpůsobení jízdního komfortu.

SECURE TRACKER

SECURE TRACKER

Na přání dodávaná aplikace Secure Tracker3 oznámí v případě odcizení monitorovacímu středisku polohu vašeho XE, aby bylo možné vůz co nejrychlejší vyhledat.

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Elegantní informační a zábavní systém Touch Pro2 s úhlopříčkou 10“ poskytuje velké množství informací a zábavy. Systém Touch Pro nabízí přizpůsobitelné domovské obrazovky, rychlejší reakce a hlasové ovládání.